Home

Női vizilabda eredmények

Segítség: Vízilabda eredmények az Eredmenyek.com kínálatában számos nemzeti és nemzetközi versenysorozat eredményeivel, sorsolásával és tabellákkal. Vízilabda szolgáltatásunk real time, az oldalt nem szükséges frissíteni A SofaScore élő vízilabda eredmények, követheti az eredményeket, a párosításokat, és az élő vízilabda eredményeit az európai ligákból, és a nemzetközi kupákból A most debütáló női kenu történetének első olimpiai aranyát a világbajnoki címvédő amerikai Nevin Harrison nyerte. Eredmény: női C-1 200 m, olimpiai bajnok: ----- Nevin Harrison (Egyesült Államok) 45.932 mp 2. Laurence Vincent-Lapointe (Kanada) 46.786 3 Kanada elleni döntetlennel kezdte a SEAT Kupát a női pólóválogatott. Bíró Attila támadásban és védekezésben is sok hibát látott, ugyanakkor leszögezte: az olimpián sokkal előrébb fog tartani a nemzeti csapat. Vízilabda. 2021.07.04. 15:11 Elkészítették a férfi- és a női torna csoportbeosztását az olimpiára. A nők egy ötösben a címvédővel • A férfiak elkerülték a szerb, horvát, montenegrói hármast. EREDMÉNYEK, MENETREND, TABELLA. Hirdetés. Női válogatott EURÓPA-BAJNOKSÁG, 2020, BUDAPEST

Női válogatottunk megszerte a szakág első olimpiai érmét. Bíró Attila csapatát ezúttal szubjektív írásunkban méltatjuk. HÍREK. 2021. augusztus 16. 15:58. A Lupa tavon ezúttal is színvonalas volt a strandvízilabda-bajnokság. 2021. augusztus 14. 19:36 A magyar női vízilabda-válogatott Magyarország nemzeti csapata, amelyet a Magyar Vízilabda-szövetség irányít. Kétszeres világbajnok és háromszoros Európa-bajnok. Ördög Éva 1982-ben szervezte meg az első magyarországi női pólócsapatot a Vasasnál, majd már a felnőtt nemzeti együttes egyik edzőjeként dirigálta a lányokat az első hivatalos nemzetközi mérkőzésen. A női mezőny nyolc csapata két négyes csoportban vívja a körmeccseket, majd a folytatás ugyanaz, mint a férfiaknál. A két nem programja nem ütközik, mivel egyik nap játszanak a nők, másik nap a férfiak mindvégig, vagyis a csapatoknak rendszeresen lesz pihenőnapjuk

Vízilabda - eredmények és meccse

Vízilabda - Olimpia 2021 hírek - Friss hírek a vízilabda sportágról, egyenesen a tokiói olimpiáról. Éremtáblázat, közvetítések és a legújabb eredmények, adatok A magyar női vízilabda-válogatott óriásit harcolva 11-9-re legyőzte Oroszországot és megnyerte a bronzérmet Tokióban az olimpián. Bíró Attila csapata csak a harmadik negyedben játszott gyengébben, de ezt is elbírtuk. A slusszpoén a magyar kapusé, Magyari Aldáé volt, aki a meccs. SM-Liiga - női 2020 eredmények az Eredmenyek.com oldalain, meccsek és SM-Liiga - női 2020 meccsinformációk További eredmények: Orosz olimpiai csapat - Spanyolország 34-31 (18-17) Franciaország - Brazília 29-22 (17-11) A csoport végeredménye: 1. Svédország 7 pont 2. Orosz Olimpiai Csapat 7 3. Franciaország 5 4. Magyarország 4 5. Spanyolország 4 6. Brazília 3 Azonos pontszámnál az egymás elleni eredmény döntött A vízilabda vagy régebbi elnevezéssel vízipóló labdajáték, melyet két, 7-7 fős csapat (hat mezőnyjátékos + egy kapus) vív egymás ellen egy medencében. A mérkőzésen résztvevő csapatban összesen 14 játékos lehet, egyszerre a medencében azonban hét játékos tartózkodhat. A vízilabda mérkőzésen résztvevők hét poszton játszhatnak (kapus, center, bekk, kapás.

Nem történt meglepetés a női vízilabda döntőjében. MTI 2021.08.07. 10:45. Az amerikai válogatott megvédte olimpiai bajnoki címét női vízilabdában, mivel a tokiói ötkarikás játékok szombati döntőjében 14-5-re legyőzte a spanyol csapatot. A finálé rendkívül egyoldalú összecsapást hozott, a tengerentúliak az első. Az orosz csapat ellen mutatkozott be a magyar női vízilabda-válogatott a tokiói olimpián. Bíró Attila együttese az első bekapott gól után gyorsan egyenlített, majd végig vezetett, ám az utolsó másodpercekben az oroszok egyenlítettek. Az első két negyed kitűnő támadójátéka, a hét szerzett gól után kicsit visszaesett a válogatott teljesítménye Vízilabda élőben - eredmények, sorsolás, tabellák, meccsek és eredményarchívum. A Livesport.com kínálatában több mint 20 vízilabda-versenysorozat található meg a világ minden tájáról Női vízilabda világliga - Döntőben a magyar válogatott Infostart / MTI 2021. június 18. 20:55 A magyar válogatott bejutott a női vízilabda világliga athéni szuperdöntőjének fináléjába: Bíró Attila együttese a pénteki elődöntőben rendkívül magabiztos játékkal, 14-10-re nyert a kanadai csapat ellen Edzésben a vb-re készülő juniorválogatott (Fotó: Dobos Sándor) Strandvízilabda-bajnokság, 2021. Közreműködők, egyesületek Bizottságo

Nem maradt siker nélkül Kudermetova Babos távozása után

Vízilabda élő eredmények - SofaScor

1. Barátságos válogatott-mérkőzés - női 2020 eredmények az Eredmenyek.com oldalain, meccsek és Barátságos válogatott-mérkőzés - női 2020 meccsinformációk
  2. t egy éve. Átigazolás: meglepőt húzott a horvát klasszis. Európa-bajnok fiú U15-ös válogatottunk
  3. 06. 24. A magyar válogatott ezüstérmet nyert a női vízilabda világliga athéni szuperdöntőjében: Bíró Attila szövetségi kapitány együttese a szombati fináléban 14-8-ra kapott ki az olimpiai és világbajnok amerikai csapattól. A magyar női válogatott - amely a 2016-os Európa-bajnokság óta először döntőzött.
  4. Maximálishoz közeli eredmény és teljesítmény volt, ami a sporttörténeti sikerhez vezetett - utalt arra a szakvezető, hogy ebben a sportágban a női csapat először állhat dobogóra. Magát a meccset úgy értékelte, hogy az oroszok elleni találkozók rendszerint orosz rulettbe torkollnak, ahogy most is, de nevetve.

Tokió 2020: Bronzérmes a női vízilabda-válogatott Euronew

1. További kiemelkedő eredményei: Európa-bajnok (2016), Eb-3. (2012, 2014, 2020) Bíró Attila szövetségi kapitány szerint abszolút elégedett lehet a női vízilabda-válogatott a bronzéremmel a tokiói olimpián. Megnézem. Történelmi tett: NŐI VÁLOGATOTTUNK BRONZÉRMES AZ OLIMPIÁN
  2. Először nyert érmet olimpián a magyar női szakág vízilabdában! Az nem lehet, hogy negyedjére is negyedikek legyenek - ezzel a fohásszal ülhettek le a képernyő elé a magyar női vízilabda válogatottért szurkolók. Szó mi szó, negyedik olimpiáján került legjobb négybe a magyar együttes, ám eddig döntőbe egyszer sem.
  3. Negyedszer is nyert a vízilabda Eb-n a magyar női válogatott, amely ezúttal hagyományos riválisát, a görögöket múlta felül három góllal. 2020. 01. 17. Sport. EB. Európa-bajnokság. vízilabda. eredmény
  4. A női vízilabda-válogatott a hollandokat verte, elődöntős az olimpián. MTI/Kovács Tamás. A magyar női vízilabda-válogatott hatalmas meccsen 14-11-re legyőzte Hollandiát, ezzel a tokiói olimpia elődöntőjébe jutott. Spanyolország lesz majd az ellenfél csütörtökön

A magyar női vízilabda-válogatott legyőzte a holland csapatot a tokiói olimpia keddi negyeddöntőjében, így a következő körben a fináléba kerülésért játszhat. A magyarok 14-11-re nyertek a nagy taktikai csatát hozó, feszült hangulatú találkozón, a csapat legeredményesebb játékosa Leimeter Dóra volt négy góllal 8-6-ra kikapott a magyar női vízilabda-válogatott Spanyolországtól az elődöntőben, így eldőlt, hogy a bronzérmerért játszhat a tokiói olimpián. A magyar csapat rosszul kezdte a mérkőzést, az első negyedben nyolcszor próbálkoztak gólt szerezni, de egyszer sem sikerült, miközben a spanyolok kétszer is betaláltak

A magyar női vízilabda-válogatott 11-9-re győzte le az orosz csapatot. Végül a magyar kapus Magyari Alda ellőtte a labdát egyenesen az üres orosz kapuba. Így végül két gólos előnnyel zárult a mérkőzés. (Tokió, 2021. augusztus 7. A bronzérmes magyar csapat ünnepli győzelmét a világméretű koronavírus-járvány miatt. női K-2 500 m: A Kozák Danuta, Bodonyi Dóra és a Csipes Tamara, Medveczky Erika duó egyaránt első helyen haladt át előfutama célvonalán és készülhet a keddi középfutamra. KÉZILABDA női csoportmérkőzés, B csoport: Magyarország-Svédország 26-23, a magyar csapat negyeddöntőbe jutott, és Norvégiával találkozik szerdán A Szegedi Női Vízilabda Egyesület utánpótlás csapatai is hajráznak a bajnokságokban, a gyermek korosztályban már véget is értek a küzdelmek. Az SZNVE 12. helyen zárt, és egy tanuló idénynek szánt időszakban is biztató győzelmeket ért el. A hab a tortán, hogy Báló Lili meghívót kapott az U15-ös válogatottba

Vízilabda M4 Spor

1. Bíró Attila szövetségi kapitány szerint abszolút elégedett lehet a női vízilabda-válogatott a bronzéremmel a tokiói olimpián. Maximálishoz közeli eredmény és teljesítmény volt, ami a sporttörténeti sikerhez vezetett - utalt arra a szakvezető, hogy ebben a sportágban a női csapat először állhat dobogóra
  2. Miután vereséget szenvedett Kínától, a hollandokkal csap majd össze a tokiói olimpia női vízilabdatornájának negyeddöntőjében a magyar válogatott. A hollandok a csoportkör vasárnapi záró napján 16-12-re nyertek a kanadaiak ellen, és bár jelenleg még másodikok, de az ausztrálok a dél-afrikaiak elleni későbbi.
  3. t öt aranyérem a világbajnokságokról. Ezeken túl, más viadalokon több alkalommal végeztek a dobogó első, második illetve harmadik fokán, a kilencvenes évek óta a világ egyik legerősebb válogatottja
Berki Krisztiáné a legkeményebb sportág

A 2-2-es első negyed után öt gólt lőve nyertük a második nyolc percet, majd 4-0-ra elveszítettük a harmadik negyedet. Az utolsó játékrészben a magyar csapat lőtt 4 gólt lőtt, az utolsót Magyari Alda, és három elveszített olimpiai bronzmeccs után végre meglett az érem, egy gyönyörűen csillogó bronz formájában (Kiemelt kép: Keszthelyi-Nagy Rita, a magyar válogatott csapatkapitánya (j2) beszél csapattársaihoz a világméretű koronavírus-járvány miatt 2021-re halasztott 2020-as tokiói nyári olimpia női vízilabdatornája első fordulójában az Orosz Olimpiai Csapat ellen játszott mérkőzésen a tokiói Tacumi Vízilabdaközpontban 2021. július 26-án Női vízilabdatorna, B csoport, 4. (utolsó) forduló: Kína-Magyarország 11-9 (4-1, 3-1, 2-4, 2-3) mert az Egyesült Államokkal szemben az egymás elleni eredmény nekik kedvez. A meccskeretből ezúttal a japánok ellen remekül beszálló és védő Gangl Edina maradt ki A magyar női vízilabda-válogatott egy győzelemmel csoportelsőként jutott volna tovább, de némi meglepetésre Kína rendkívül erősen kezdte a meccset, 8-3-ra is vezettek, Bíró Attila csapata pedig végig futott az eredmény után. A magyar válogatott védekezése - különösen a.

Vízilabda - Nemzeti Sport Onlin

Női vízilabdatorna, B csoport, 4. (utolsó) forduló: Kína-Magyarország 11-9 (4-1, 3-1, 2-4, 2-3) Azt már a mérkőzés előtt tudni lehetett, hogy a magyaroknak elegendő egy döntetlen az első hely megszerzéséhez a B csoportban, mert az Egyesült Államokkal szemben az egymás elleni eredmény nekik kedvez A magyar női vízilabda-válogatott 10-10-es döntetlent játszott az orosz csapattal az első csoportmérkőzésén a tokiói olimpián A magyar válogatott 11-9-es vereséget szenvedett Kínától a tokiói olimpia női vízilabdatornájának vasárnapi negyedik fordulós mérkőzésén, így a második helyen végez a B csoportban. Bíró Attila tanítványai a negyeddöntőben az A csoport harmadik helyezettjével, Hollandiával vagy Kanadával játszanak majd a legjobb négy közé kerülésért. A holland-kanadai. Olimpia-Tokió2020-kajak-kenu Tokió 2020 - Ismét megvédte címét a magyar női kajaknégyes, Kozák hatszoros olimpiai bajnok 2021.08.07. Tokió 2020 - Az eddigi magyar érmesek és pontszerzők! 2021.08.06

Magyar Vízilabda Szövetsé

Az amerikai női vízilabda-válogatott az Amerikai Egyesült Államok nemzeti csapata, amelyet az Egyesült Államok Vízi sportok-szövetsége irányít. A válogatott legjobb eredményei a 2012-es és a 2016-os olimpiai bajnoki cím, valamint öt aranyérem a világbajnokságokról. Ezeken túl, más viadalokon több alkalommal végeztek a dobogó első, második illetve harmadik fokán, a. Elődöntős a riói olimpián a női vízilabda-válogatott! Frissítve: 2016. 08. 15. 22:24 2016. 08. 15. 20:13. Drámai küzdelemben jutott a négy közé a női vízilabda-válogatott a riói olimpián! Meglehetősen nehezen indult a találkozó, sokkal pontosabbak voltak az ausztrálok, elöl és védekezésben is. Különösen Yanitsas.

Magyar női vízilabda-válogatott - Wikipédi

1. Miután a magyar női vízilabda legyőzte a világ legjobb válogatottját, az amerikait, Kína ellen a cél egyértelműen a csoportelsőség megszerzése kellett volna, hogy legyen.Kína Japánt 16-11-re lépte le, szoros meccset, 18-17-et játszott a nála papíron erősebb oroszokkal, és 12-7-re kikapott az amerikaiaktól
  2. A magyar válogatott 11-9-es vereséget szenvedett Kínától a tokiói olimpia női vízilabdatornájának vasárnapi negyedik fordulós mérkőzésén, így a második helyen végez a B csoportban. Itt nézheti meg a mérkőzést: Azt már a mérkőzés előtt tudni lehetett, hogy a magyaroknak.
  3. A női válogatott olimpiai selejtezős kerete Kapusok: Gangl Edina (UVSE), Magyari Alda (Dunaújváros). Mezőnyjátékosok: Garda Krisztina (Dunaújváros), Gurisatti Gréta (Dunaújváros), Gyöngyössy Anikó (BVSC), Illés Anna (FTC), Keszthelyi Rita (UVSE), Leimeter Dóra (BVSC), Parkes Rebecca (UVSE), Rybanska Natasa (UVSE), Szilágyi.
  4. den együttes szeretne

Tokió 2020 - VÍZILABDA - NS

1. 15:25: Női kézi: két héttel a felkészülés kezdete után távozik a Vác vezetőedzője (Nemzeti Sport) Májusban jelentették be, hogy a 2021-2022-es évadtól Őze Beáta veszi át a női kézilabda NB I-ben szereplő Vác..
  2. Azt azért tegyük hozzá, Kína csupán a magyarok által már legyőzött Egyesült Államoknál számított gyengébbnek és papíron esélytelenebbnek, de azért nem nyeretlen kétévesekből álló csapat. A magyar válogatott ezzel csoportjának a 2. helyén zár, és jut be a 10 csapatos torna negyeddöntőjébe, ahol most még nem ismeretes az ellenfele, de az ausztrál, spanyol.
  3. Bemutatás. Ezen a lapon azoknak érdemes keresgélni, akik a sportág nemzetközi eseményeiről, szereplőiről szeretnének többet megtudni. 'Még sohasem készült a világon ennél átfogóbb linkgyűjtemény a vízilabdáról!'. Ezt nem én mondom, hanem azok a szövetségek, ahol a vizilabda.lap.hu a hivatalos keresők közé tartozik
  4. Kikapott a női vízilabda válogatott Kínától, bukta a csoportelsőséget. narancs.hu; mert az Egyesült Államokkal szemben az egymás elleni eredmény nekik kedvez. A meccskeretből ezúttal a japánok ellen remekül beszálló és védő Gangl Edina maradt ki
  5. Magyar-vizilabda-szovetseg-kiemelt-tamogatoja Végleg lezárult a magyar vízilabda aranykorszaka Negyedik a magyar női vízilabda válogatott Ötméteresek döntöttek, 2015/2016 eredmények VLV - magyar vízilabda-válogatott . Eurokupa 2017. Az UVSE sem jutott be a négyes döntőbe - 2017.03.11. Nem jött össze a bravúr a.
  6. Spanyol női vízilabda-válogatott. Az spanyol női vízilabda-válogatott Spanyolország nemzeti csapata, amelyet az Spanyol Királyi Úszó-szövetség ( spanyolul: Real Federación Española de Natación) irányít. Az infobox utoljára frissítve: 2020. január 25

Mint az egyik hangulatfelelős teszek is majd róla, hogy így legyen, mert kimondva is a magyar női vízilabda első ötkarikás érméért jöttünk - mondta optimistán a magyar csapat legjobbja, a négygólos Gurisatti Gréta, aki úgy vélte, ezúttal kissé fáradtabb volt a csapat, ami még a címvédő és világbajnok amerikaiak. Vízilabda - Női | Vizes vb 2017 Kövess minket Vizes vb: a magyar csapat pénteki programja. Bernek Péterért, a női vízilabdázókért szoríthatunk, de Hosszú, Burján, Kapás, Cseh és Milák Kristóf is vízbe száll Kikapott a kínaiaktól a női vízilabda-válogatott A magyar válogatott 11-9-es vereséget szenvedett Kínától a tokiói olimpia női vízilabdatornájának vasárnapi negyedik fordulós mérkőzésén, így a második helyen végez a B csoportban

Olimpiai Vízilabda hírek, eredmények, program Eurospor

A magyar válogatott 11-9-es vereséget szenvedett Kínától a tokiói olimpia női vízilabdatornájának vasárnapi negyedik fordulós mérkőzésén, így a második helyen végez a B csoportban. Bíró Attila tanítványai a negyeddöntőben az A csoport harmadik helyezettjével, Hollandiával vagy Kanadával játszanak majd a legjobb. Magyar sport történelem! Tokió 2020 - Bronzérmes a női vízilabda-válogatott! 2021.08.07. Labdarúgó NB I - Megint győzött a Kisvárda. 2021.08.07. Olimpia-Tokió2020-kajak-kenu Tokió 2020 - Ismét megvédte címét a magyar női kajaknégyes, Kozák hatszoros olimpiai bajnok 2021.08.07

A magyar női vízilabda-válogatott tagjai szerint ezen a mérkőzésen egyértelműen jobb volt az Egyesült Államok. De nem bánkódnak, arra koncentrálnak, hogy dobogóra állhassanak

Női kézilabda: ismét Trefilov irányítja az oroszGullit ingyen sem kellett, Maradona inkább katona lettÚjabb fiatal kerül külföldre a Szoboszlai-műhelyből - NSOFotógalériák | A 10 legdögösebb magyar focistabarátnő